REGATY

W Y S Z U K I W A R K A

REGATY, ZGRUPOWANIA
Termin Nazwa Miejsce Klasa ZoR
6 dni 01 - 04 maj 2024 Puck Klasa regatowa
2.0   OPP A
7 dni 02 - 03 maj 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
7 dni 02 - 02 maj 2024 Spotkanie Zarządu z trenerami, godzina 20.00 sala konferencyjna w porcie Puck Klasa regatowa Klasa regatowa
8 dni 03 - 04 maj 2024 Puck Klasa regatowa
1.0   OPP B
15 dni 10 - 12 maj 2024 Charzykowy Klasa regatowa
16 dni 11 - 12 maj 2024 Puchar KS Spójnia Warszawa Nieporęt Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
16 dni 11 - 12 maj 2024 INTER PUCHAR ZAGŁĘBIA 2024 Dąbrowa Górnicza, JEZIORO POGORIA 3 Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
16 dni 11 - 12 maj 2024 Puck Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
22 dni 17 - 19 maj 2024 Charzykowy Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.6   OPP B
23 dni 18 - 21 maj 2024 Gdynia Klasa regatowa
2.0   OPP A
23 dni 18 - 18 maj 2024 Spotkanie z trenerami, sala klubowa godzina 20.00 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa
23 dni 18 - 19 maj 2024 Regaty Ekologiczne Kraków - Zalew Bagry Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
28 dni 23 - 26 maj 2024 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego, Krynica Morska Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
29 dni 24 - 26 maj 2024 Nieporęt Klasa regatowa
1.6   OPP B
30 dni 25 - 26 maj 2024 Błękitna Wstęga Jeziora Miedwie Morzyczyn, Szczecińska 10A Klasa regatowa
1.0   OPP B
30 dni 25 - 26 maj 2024 X Memoriał Krzysztofa Zawalskiego Narodowe Centrum Żeglarstwa AWFiS Gdańsk Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
35 dni 30 maj - 02 cze 2024 Dziwnów Klasa regatowa
2.0   OPP A
35 dni 30 maj - 02 cze 2024 King Of the Bay Rewa Klasa regatowa
36 dni 31 maj - 02 cze 2024 Międzynarodowe regaty windsurfingowe Kalisz Kalisz Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
37 dni 01 - 02 cze 2024 Puchar Burmistrza Człuchowa Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
37 dni 01 - 02 cze 2024 Szczecin Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
37 dni 01 - 02 cze 2024 Żeglarski Dzień dziecka Kraków - Zalew Bagry Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
43 dni 07 - 09 cze 2024 Żagle 2024 XXIII Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej Złocieniec Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
43 dni 07 - 09 cze 2024 Puchar Prezydenta Sopotu Sopot Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
44 dni 08 - 09 cze 2024 XXVII Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Ełku Jezioro Ełk Klasa regatowa
1.0   OPP B
44 dni 08 - 09 cze 2024 Siewierz Jeziorna Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
44 dni 08 - 09 cze 2024 Baza TKŻ w Zalesiu - Jezioro Chełmżyńskie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
44 dni 08 - 09 cze 2024 Regaty Dni Morza Poznań/Kiekrz Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
44 dni 08 - 09 cze 2024 Puchar Nysy Głębinów Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
44 dni 08 - 09 cze 2024 Złoty Puchar Mazur Jezioro Czos, Mrągowo Klasa regatowa
1.0   OPP B
44 dni 08 - 09 cze 2024 Sopot A-class HC 16 F 18 HC 14 Topcat OPEN Moth Waszp
49 dni 13 - 16 cze 2024 Mistrzostwa Europy Raceboard Puck Klasa regatowa Klasa regatowa
49 dni 13 - 16 cze 2024 Puck Klasa regatowa
49 dni 13 - 15 cze 2024 Puck Klasa regatowa
50 dni 14 - 16 cze 2024 Puchar Trzech Ryb, eliminacja MP młodzików Giżycko Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.6   OPP B
51 dni 15 - 16 cze 2024 Puchar Safege Małe jez. w Żninie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
51 dni 15 - 16 cze 2024 LIII Regaty o Puchar Leonida Teligi jez. Myśliborskie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
51 dni 15 - 16 cze 2024 Sopot Cup Sopot Optimist Cup Klasa regatowa
1.0   OPP B
53 dni 17 - 22 cze 2024 Puck Klasa regatowa
58 dni 22 - 24 cze 2024 Sarnówek k/Iławy Klasa regatowa Klasa regatowa
58 dni 22 - 23 cze 2024 Regaty o Puchar Kormorana Janikowo, Jezioro Pakosie Klasa regatowa
1.0   OPP B
58 dni 22 - 23 cze 2024 Regaty Kacper Sailor Poraj Klasa regatowa
1.0   OPP B
65 dni 29 - 30 cze 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
65 dni 29 - 30 cze 2024 XXIV Puchar Żubra Zalew Siemianówka Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
65 dni 29 - 30 cze 2024 Biały Żagiel o puchar Starosty Sępopólskiego Sępólno Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
68 dni 02 - 04 lip 2024 Gdańsk / Górki Zachodnie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.6   OPP B
72 dni 06 - 07 lip 2024 IX Regaty o Puchar Columba jez. Deczno, Sulnówko Klasa regatowa
1.0   OPP B
72 dni 06 - 07 lip 2024 jez. Charzykowy Klasa regatowa
72 dni 06 - 07 lip 2024 Sopot A-class HC 16 F 18 HC 14 Topcat OPEN Moth Waszp
77 dni 11 - 13 lip 2024 KINDER Joy of moving Puchar Trenerów Gdynia Klasa regatowa
1.6   OPP B
83 dni 17 - 22 lip 2024 Puchar Gdańskiego Klubu Żeglarskiego Gdańsk, Jelitkowo Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
85 dni 19 - 21 lip 2024 Mistrzostwa PSKO do lat 9 Tarnobrzeg Klasa regatowa Klasa regatowa
86 dni 20 - 21 lip 2024 Charzykowy Klasa regatowa
1.0   OPP B
86 dni 20 - 21 lip 2024 10 Bałtycki Puchar Klas Jez. Jamno - Marina Koszalin Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
91 dni 25 - 28 lip 2024 EKO Regaty o puchar Burmistrza Trzebiatowa, Eliminacje MŚ i OOM Mrzeżyno Klasa regatowa
2.0   OPP A
92 dni 26 - 28 lip 2024 Iława/Siemiany Klasa regatowa
1.6   OPP B
99 dni 02 - 04 sie 2024 Poznań Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.6   OPP B
100 dni 03 - 03 sie 2024 Spotkanie z trenerami, sala klubowa godzina 20.00 Kiekrz Klasa regatowa Klasa regatowa
106 dni 09 - 11 sie 2024 Żagle 2024 XIX Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist do lat 11 Złocieniec Klasa regatowa Klasa regatowa
114 dni 17 - 18 sie 2024 XXIII Regaty Żeglarskie o Puchar Starosty Ełckiego jez. Ełk Klasa regatowa
1.0   OPP B
114 dni 17 - 18 sie 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
114 dni 17 - 18 sie 2024 XXX Memoriał Adama Banaszka Jezioro Żywieckie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
114 dni 17 - 18 sie 2024 Regaty św. Wawrzyńca o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego Sępólno Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
117 dni 20 - 23 sie 2024 Gdynia Klasa regatowa
117 dni 20 - 24 sie 2024 Dziwnów Klasa regatowa
120 dni 23 - 25 sie 2024 Sopot A-class HC 16 F 18 HC 14 Topcat OPEN Moth Waszp
122 dni 25 - 29 sie 2024 Dziwnów Klasa regatowa
125 dni 28 - 31 sie 2024 Mistrzostwa Polski PZŻ Cz. 1 Puck Klasa regatowa
128 dni 31 sie - 01 wrz 2024 XV Puchar UKS Żeglarz Wrocław Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
128 dni 31 sie - 01 wrz 2024 Puchar Żnina Małe jez. w Żninie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
134 dni 06 - 08 wrz 2024 Mistrzostwa Polski PZŻ Cz. 3 Puck Klasa regatowa Klasa regatowa
135 dni 07 - 08 wrz 2024 XIII Regaty Optysiowe Włocławek, Zalew Włocławski, Przystań OSiR ul. Płocka 187 Włocławek Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
135 dni 07 - 08 wrz 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
135 dni 07 - 08 wrz 2024 Puchar PKŻ "Na Fali" Puck Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
141 dni 13 - 15 wrz 2024 Dziwnów Klasa regatowa
3.0   OPP A
141 dni 13 - 15 wrz 2024 Puck Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
142 dni 14 - 15 wrz 2024 Puchar Wójta Gminy Człuchów Jezioro Rychnowskie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
142 dni 14 - 15 wrz 2024 XXI Puchar Prezydenta Krakowa Kraków - Zalew Bagry Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
142 dni 14 - 15 wrz 2024 Puchar Burmistrza Pszczyny Jezioro Łąka Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
142 dni 14 - 16 wrz 2024 Sprint i długi dystans Gdańsk Jelitkowo Klasa regatowa
149 dni 21 - 22 wrz 2024 Puchar Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytet Warszawski Nieporęt Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
149 dni 21 - 22 wrz 2024 Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej Znamirowice, Jezioro Rożnowskie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
155 dni 27 - 29 wrz 2024 VI Dzierżno Cup Dzierżno Duże - Rzeczyce Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.6   OPP B
156 dni 28 - 29 wrz 2024 Mistrzostwa MOS (Mrągowo) Mrągowo Klasa regatowa
156 dni 28 - 29 wrz 2024 Iława Klasa regatowa
156 dni 28 - 29 wrz 2024 Otwarte Zespołowe Mistrzostwa Małopolski Kraków - Zalew Bagry Klasa regatowa
156 dni 28 - 29 wrz 2024 Gdańs, Górki Zachodnie Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
163 dni 05 - 06 paź 2024 Mistrzostwa Warszawy jez. Zegrzyńskie Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
163 dni 05 - 06 paź 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
1.0   OPP B
163 dni 05 - 06 paź 2024 Regaty Świętokrzyskie Cedzyna Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
170 dni 12 - 13 paź 2024 Regaty Pamięci Lecha Pawlika - Zakończenie Sezonu Nieporęt Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
170 dni 12 - 13 paź 2024 Gdynia Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
170 dni 12 - 13 paź 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
170 dni 12 - 13 paź 2024 Szczecin Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
170 dni 12 - 13 paź 2024 XIII Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia o Puchar Marszałka woj. Podkarpackiego Tarnobrzeg Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B

Zakończone

Termin Nazwa Miejsce Klasa ZoR
20 - 21 kwi 2024 Nieporęt Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
20 - 21 kwi 2024 Otwarte Mistrzostwa LOK jez. Dzierżno Małe, Pyskowice Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
20 - 21 kwi 2024 Otwarcie sezonu Żeglarskiego Bagry Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
13 - 14 kwi 2024 Charzykowy Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.0   OPP B
12 - 14 kwi 2024 Puchar TS Kuźnia Rybnik Rybnik Klasa regatowa Klasa regatowa
2.0   OPP A 1.6   OPP B