King Of the Bay

30 maj - 02 cze 2024
Rewa
Klasa regatowa

O REGATACH

Festiwal sportów wodnych

King Of the Bay

Wyścig po Króla i Królową sportów wodnych 

https://kingofthebay.pl/wyscig/

Favicon
Wyjątkowy wyścig przez Zatokę Pucką dla 4 sportów wodnych: windsurfingu, kiteboardingu, wingfoilingu i stand up paddlingu!
 
Favicon
Format ProAm — zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być na jednej linii startu z mistrzami świata i swoimi najlepszymi znajomymi z deski? Nadszedł czas, aby się przekonać!
 
Favicon
“Rybitwia Mielizna” idąca przez całą zatokę służy zarówno jako naturalny drogowskaz wyścigu jak również jako ograniczenie zawietrznej strony trasy

Rewa, Polska

Rewa w Polsce to po prostu miejsce stworzone na festiwal sportów wodnych, taki jak King of the Bay. Położona na południowym wybrzeżu Zatoki Puckiej o powierzchni 350 km2, z malowniczą Mierzeją Rewską ciągnącą się aż do Rybitwiej mielizny dzielącej zatokę na dwie części, Rewa jest zimą małym miasteczkiem rybackim, ale latem zamienia się w epicentrum sportów wodnych. Konfiguracja umożliwia ściganie się przy każdym kierunku wiatru, chociaż spodziewany jest dominujący wiatr zachodni. Tuż przy plaży na trawiastym terenie będzie znajdować się nasze miasto wystawowe, scena, foodtrucki i namiot na epickie imprezy.

Adres
Aleja Zasłużonych Ludzi Morza
81-198 Rewa, PL
(40 minut od Portu Lotniczego w Gdańsku)

 

Strona internetowa

https://kingofthebay.pl/wyscig/

DOJAZD NA REGATY Baza regatowa